Sizlere bildirmekten mutluluk duyuyoruz ki, kaptan sigortalarında öncü ve Pazar lideri ve yat sahipleri ve kaptanlarının en büyük sigortacılarından birisi olan ISSA ve YACHT-POOL, birlikte çalışacak.

YACHT-POOL ile iş birliği sayesinde tüm ISSA üyeleri yelken eğitmenleri, yelken öğrencileri ve diğerleri için sigorta sorumluluğu konusunda bireysel çözümler sunan güvenilir bir ortak kazandı.

YACHT-POOL saygın bir itibara sahiptir ve müşteri güvenliğinde nirengi noktasıdır, bireysel sigorta çözümleri verir ve düzenlemetalepleri rekabetçidir ve normal olarak kısa zamanda karşılanır.

Neden YACHT-POOL, ISSA’ya ortak olarak alındı?

ISSA bir sigorta şirketiyle işbirliği yapmanın zaruri olduğuna inanıyor. Tüm yelken okulları, yelken eğitmenleri ve yelken dünyasının diğer katılımcıları sorumluluk konusunda sorularla karşı karşıya gelebilir.

Yasal pozisyon bu nedenle her zaman açık değildir. Ama çoğu yelken okulu ve kapyanlar bunun bilincide değildir. YACHT-POOL, en büyük ve en deneyimli denizcilik sigortacılarından birisi olduğundan, riskleri bilir ve sigorta konularında ISSA’yı destekler.

YACHT-POOL AB ve AB Harici ülkelerde çalışıyor olduğundan, çoğu durumda aynı sigorta hükümleri ve koşulları sunduğumuz neredeyse tüm ISSA üyelerini sigortalayabilme avantajına sahibiz.

İşbirliğimizin bir sonucu olarak, tüm ISSA üyeleri normal sigorta ücreti üzerinden %5’lik bir indirim alacaklar ki bu da yalnızca deneyimden istifade etmek değil ama aynı zamanda YACHT-POOL ile profesyonel bir talep anlaşmasına da sahip olmak anlamına gelmektedir.

YACHT-POOL ne tür sigortalar sunar?

YACHT-POOL denizcilik alanında farklı sigortacılık ürünlerine sahiptir.

Çünkü birçok standart olmayan ihtiyaçlar durumu vardır, YACHTPOOL resmi olarak bir sigorta ürünü sunmasa bile, Tüm ISSA üyelerimizin direkt olarak YACHTPOOL ile irtibata geçmesini arzu ediyoruz, çünkü neredeyse her sorun için iyi bir çözüm olabilir.

Boyutlarından dolayı, bu broşür YACHT-POOL hizmetinin sadece bir kısmını gösterebiliyor.

YACHT-POOL sunar:

• yelken eğitmenleri için sigortalar
•okullar, kiralama şirketleri ve acentalar için sigortalar
• yelken öğrencileri için sigortalar
• kaptanlar için sigortalar
• yatlar için sigortalar
• ve diğerleri

Fiyatlandırma her zaman bireyseldir.

Sorumlu kişi kimdir?

YACHT-POOL | Temsilci: Daniel Prusinski

Posthalterring 7 | D- 85599 Parsdorf

Tel.: 0049 89 7467 3486 Fax: 00 49 89 60 95 973

www.yacht-pool.com | info@yacht-pool.com